انگشت ایران تجارت دستگاه گاز ایران

انگشت: ایران تجارت دستگاه گاز ایران وزارت کشور الکترونیکی وزارت جهاد کشاورزی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث تجاوز به مدیر شرکت در دفتر تبلیغاتی

به گزارش شهروند؛ زن جوان بعد از افتتاح شرکت تبلیغاتی اش به دنبال استخدام نیرو بود که نخستین نیروی کاری اش در زمینه پخش کارت های تبلیغاتی در دومین روز کاری ماج

تجاوز به مدیر شرکت در دفتر تبلیغاتی

عبارات مهم : ایران

عامل این تجاوز، ٢ماه قبل دست به دزدی مسلحانه از بانک رفاه لاهیجان زده بود

به گزارش شهروند؛ زن جوان بعد از افتتاح شرکت تبلیغاتی اش به دنبال استخدام نیرو بود که نخستین نیروی کاری اش در زمینه پخش کارت های تبلیغاتی در دومین روز کاری ماجرای تلخی را رقم زد. پسر جوان زمانی که متوجه تنهابودن مدیر شرکت شد، با چاقو میوه خوری زن جوان را در دفترکارش مورد آزار و اذیت قرار داد و پا به فرار گذاشت.

اسفندماه سال گذشته نسرین زن ٣٧ساله یک شرکت تبلیغاتی در میدان انقلاب راه اندازی کرد و جهت شروع کارش ابتدا به دنبال یک کارمند جهت پخش کردن کارت های تبلیغاتی و جذب نیرو گشت تا این که با پسر جوانی به نام مسعود آشنا شد. مسعود ٢٠ساله در این مرحله پذیرفت تا در ازای هر روز پخش کردن کارت های جذب نیرو از زن جوان ٩٠ هزار تومان دریافت کند و پسر جوان در نخستین روز شروع به پخش کارت های شرکت تبلیغاتی زن جوان کرد. نسرین روز نخست منتظر ماند تا مسعود به دفتر بازگردد تا پولش را پرداخت کند ولی خبری از مسعود نشد تا این که فردای آن روز مسعود با نقشه ای طراحی شده است پای در دفتر کار نسرین گذاشت. نسرین سرگرم میوه خوردن در شرکت تبلیغاتی اش بود که مسعود وارد دفتر شد و بعد از این که اطمینان پیدا کرد زن جوان در دفتر تنهاست، به سمت او حمله کرد.

تجاوز به مدیر شرکت در دفتر تبلیغاتی

مسعود قصد داشت نسرین را اسیر نقشه سیاه خود کند که در این مرحله زن جوان در برابر خواسته این جوان مقاومت کرد ولی مسعود که تصمیم داشت نقشه اش را به اجرا برساند، در گام بعدی چاقوی میوه خوری که روی میز بود را برداشت و بعد از زخمی کردن نسرین و با ترساندن زن جوان را نشانه آزار و اذیت قرار داد.

نسرین بعد از فرار پسر جوان به خاطر خونریزی که در دستش بود، به بیمارستان رفت و درحالی که تحت نظر پزشکان قرار داشت، ماجرای آزار و اذیت پسر جوان را به ماموران کلانتری ١٤٨ انقلاب گزارش کرد. بدهید ترتیب تیمی از ماموران پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران با درجریان قرارگرفتن این پرونده سیاه جهت دستگیری عامل این اقدام سیاه وارد عمل شدند.

به گزارش شهروند؛ زن جوان بعد از افتتاح شرکت تبلیغاتی اش به دنبال استخدام نیرو بود که نخستین نیروی کاری اش در زمینه پخش کارت های تبلیغاتی در دومین روز کاری ماج

کارآگاهان در گام نخست به شرکت تبلیغاتی زن جوان رفته و با بررسی دوربین مداربسته شرکت تصویر مسعود را به دست آوردند. ماموران در این شاخه از تحقیقات با این سرنخ به سراغ آلبوم مجرمان سابقه دار رفته و خیلی سریع مشخص شد که مسعود یکی از تبهکاران سابقه دار است که دوماه قبل به خاطر دزدی مسلحانه از بانک رفاه شهر لاهیجان دستگیر شده است ولی با قرار وثیقه از زندان آزاد شده است است.

همین کافی بود تا ردیابی های اطلاعاتی و تخصصی پلیس کلید زده شود و کارآگاهان با کاوش های پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه مسعود در اطراف کرج شدند.

مخفیگاه این جوان شرور چند روز تحت نظر ماموران قرار داده شد تا این که تیم کارآگاهان با اطمینان از حضور مسعود در منزل اش موفق به دستگیری وی در عملیاتی غافلگیرانه شدند. مسعود ٢٠ساله ابتدا خود را در ماجرای آزار و اذیت زن جوان بی گناه دانست ولی هنگامی که در برابر فیلم دوربین مداربسته قرار گرفت، در تناقض گویی هایش مجبور به اعتراف شد.

تجاوز به مدیر شرکت در دفتر تبلیغاتی

پسرجوان گفت: «پس از آزادی از زندان، بدون کار بودم و در خیابان های پایتخت پرسه می زدم که یک آگهی جذب نیرو جهت پخش کردن کارت های تبلیغاتی روی دیوار مشاهده کردم و بعد از تماس با مدیر شرکت که یک زن بود، جهت شروع به کار راهی آن جا شدم. ابتدا تصمیم به کار داشتم و روز نخست با وجود این که زن جوان در شرکت تنها بود، کارم را انجام دادم ولی فردای آن روز زمانی که جهت گرفتن پولم به شرکت رفتم، دیدم نسرین در دفتر تنهاست. وسوسه کافی بود تا در همان لحظه نقشه ای را جهت تجاوز به زن جوان طراحی کنم و با برداشتن چاقو میوه خوری نسرین را مجبور به تسلیم شدن در برابر خواسته ام کردم. زن جوان تلاش داشت با مقاومت مانع کارم شود که به ناچار با چاقو ضربه ای به دستش زدم تا نقشه ام به اجرا برسد.»

با اعترافات این متهم، پرونده آزار و اذیت زن جوان بعد از تحقیقات پلیسی و با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع شد.

به گزارش شهروند؛ زن جوان بعد از افتتاح شرکت تبلیغاتی اش به دنبال استخدام نیرو بود که نخستین نیروی کاری اش در زمینه پخش کارت های تبلیغاتی در دومین روز کاری ماج

وکیل نسرین بعد از صدور کیفرخواست با حضور در دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به قضات گفت: «این ماجرا تأثیر منفی و بدی در روحیه نسرین گذاشته است تا حدی که بعد از این ماجرا وی اقدام به تعطیلی شرکت تبلیغاتی کرد و از وحشت روزهای زیادی خود را در منزل حبس کرد و به خاطر بیماری افسردگی تحت نظر پزشکان قرار گرفت. زن جوان به خاطر اتفاقی که برایش رخ داده، دیگر حاضر به زندگی در کنار خانواده اش نیست و به همین خاطر به کشور ترکیه سفر و زندگی جدیدی را در آن جا شروع کرده، ولی به هیچ قیمتی حاضر به گذشت نیست و جهت پسر جوان خواستار اشد مجازات شده است است.»

بنا بر این گزارش، قرار است به زودی پسر جوان جهت صدور حکم نهایی در دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد محاکمه قرار گیرد.

تجاوز به مدیر شرکت در دفتر تبلیغاتی

واژه های کلیدی: ایران | تجاوز به زن | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs