انگشت ایران تجارت دستگاه گاز ایران

انگشت: ایران تجارت دستگاه گاز ایران وزارت کشور الکترونیکی وزارت جهاد کشاورزی اخبار سیاسی و اجتماعی

نه حرف تن‌زاده را قبول دارم نه چک او را/ ادعای مالک کلوب سپیدرود علی رغم نامه‌اش است ، علی کریمی

سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت در تصویر العمل به صحبت‌های مالک این کلوب گفت: نه حرف تن‌زاده را قبول دارم و نه چک او را. علی کریمی: نه ح..

ادامه مطلب

موانع حضور زنان در ورزشگاه‌ها به مرور برطرف می‌شود / وزیر ورزش و جوانان

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه نشست با سمن‌ها راجع به آخر برطرف موانع حضور زنان در ورزشگاه گفت: با همگرایی، هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه های متفاوت این مسئله ب..

ادامه مطلب

آنقدر هم بی‌پول نیستید!

فدراسیون فوتبال در یک سال گذشته از فیفا، AFC، نهاد ریاست جمهوری، سامانه هواداری کمک‌ اشخاص ثالث کمیته المپیک و وزارت ورزش ٤٤,٢ میلیاردتومان در آمدزایی د..

ادامه مطلب

تنها امید پرسپولیس به بازی امشب ، کارتون

فوتبال کشور عزیزمان ایران امیدوار است که امشب پرسپولیس بتواند با خلق معجزه و شکست الهلال عربستان با 5 گل به دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا افزایش کند..

ادامه مطلب

پاسخ رحمتی به ادعای عضو هیئت مدیره استقلال (عکس)

عکس‌های انتشار یافته از دروازه‌بان استقلال روی نیمکت در بازی برابر پارس جنوبی ادعای اکبر عباس ملکی را رد می‌کند.  پاسخ رحمتی به ادعای عضو ه..

ادامه مطلب

بازگشت زکی پور به تمرین استقلال

به گزارش ایسنا، میلاد زکی پور مدافع چپ پای استقلال که به علت مصدومیت مدتی در تمرینات آبی ها غایب بود، امروز (سه شنبه) در تمرین استقلال حاضر شد و به صورت..

ادامه مطلب

اختلاف در تیم حریف پرسپولیس بخاطر دکتر و ناراحتی «ربروف»

سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان با مسئولان این کلوب بر سر گزینش تیم پزشکی به اختلاف خورده است.  اختلاف در تیم حریف پرسپولیس بخاطر دکتر و..

ادامه مطلب

خداحافظ فوتبال , کاپیتان تیم ملی در آستانه تصمیم بزرگ

کمتر از یک سال پیش بود که بازوبند کاپیتانی تیم ملی را در اختیار داشت و اکنون در شرایطی واقع شده است است که با نزدیک شدن به شروع فصل جدید، هنوز تیم آینده‌ا..

ادامه مطلب